S.S.S

Katılım için belirli bir yaş sınırı var mı?

Online eğitim dışında pratik eğitimler için 18 yaş ve üzeri olmanız zorunludur.

Eğitimlere katılım için ön koşullar nelerdir?

Pratik Güvenli Sürüş Eğitimi için ehliyet şarttır Pratikte Profesyonel Sürüş Eğitimi almanız için Güvenli Sürüş Eğitimi'ni almış olma şartı aranmaktadır. Yarış Eğitimi için Profesyonel Sürüş Eğitimi almış olma şartı aranmaktadır.

Eğitim hangi tip otomobillerle veriliyor?

Güvenli Sürüş ve Profesyonel Sürüş Eğitimi B veya C segmenti otomobillerle verilmektedir

Kendi otomobilimle katılabilir miyim?

Organizasyonun oluşumuna göre kendi otomobiliniz ile de katılabilirsiniz. Yarış Eğitimi'nde önerimiz kendi aracınızla katılmanızdır talebe göre tarafımızdan da araç sağlanmaktadır.

Eğitimler ne kadar sürmektedir?

Pratikte Güvenli Sürüş Eğitimi yarım gün, Pratikte Profesyonel Sürüş Eğitimi tam gün sürmektedir. Yarış Eğitimi 3 gün Özel birebir Eğitimlerde süre kişinin talebi ve öğrenme yetisine göre belirlenecektir.

Teorik ve pratik eğitim süreleri nedir?

Pro Sürüş teorik eğitim ile bilinçaltına doğru kodlama ile pratik eğitimde online olarak kendi hesabınızda 1 yıl boyunca bu eğitimlere istediğiniz kadar ulaşım sağlayarak eğitimi pekiştirmenizi sağlıyoruz. Pratik eğitimlerde 2 saat boyunca hem teorik eğitimin üzerinden geçip soru cevap şeklinde her öğrencinin her konuyu eksiksiz öğrenmesini sağladıktan sonra kalan zamanın tamamında araçla istasyonlarda eğitime devam ediyoruz.

Kaza durumunda masrafları kim öder?

Otomobiller sigortaladır, Ancak sigortanın kapsamı ve muafiyeti talebe göre belirlenip geçerli olabilmesi içinde katılımcıların form doldurması gerekmektedir.

Kıyafette zorunluluğu var mıdır?

Yarış Eğitiminde; araçla pist kullanım süresince, kask takmak mecburidir. Diğer eğitimlerde kask takmanıza zorunluluğu yoktur. Eğer kendi kaskınız yoksa, eğitim sırasında ihtiyacınız olacak kask tarafımızdan temin edilecektir. Araç kullanırken rahat edebileceğiniz kıyafetleri tercih etmeniz önerilir.

Yanımda misafir getirebilir miyim?

Eğitimlere gelirken yanınızda misafir getirebilirsiniz. Teorik eğitime katılamazlar ancak pratik eğitimlerde izleme alanlarında sizleri dışarıdan izleyebilirler. Misafirlerin eğitim otomobillerine yolcu olarak binmeleri yasaktır.

Eğitim tarihinde hava koşulları kötü olursa ne olur?

Olağanüstü bir durum olmadığı sürece program devam eder.

Özel eğitim alabiliyor muyum?

Evet. Özel eğitim talepleriniz için ön bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Özel grup olarak katılabilir miyiz?

Katılım sağlanabilir.